GÜZEL ALDATILDIK

İnsan müsvettelerini hayatımızın odak noktasına koymak en büyük komedilerimizden oldu…Sanırım kendime en çok güldüğüm nokta bu oldu dkjdklfhdkgh Gözünü kör eden o naled olası aşk sandığımız libidomuzu yükselten o duygular mahvetti ya bizi kör kütük olduk ..

Bu okadar kör olunurmu be  yüzümüze gülene samimiyetimizi açtık ki yazık bize sajfhdjhgl Gülüyorum kendi kendime aldatıldığımı hatırladıkça birde onun bunu kabullenmiyişine ya boynuzlarımdan kapıdan eğilerek geçicem hala kabullenmiyor ah bir de arsızlıkları yokmu nasıl bir karakter yoksunusun sen be yahu..Ah saf kızım benim oturup kendimle konuşuyorum bazen de herkes bağıra bağıra GİTME!’

tümseğin arkası çukur ‘dedikçe koştum jfhdsfj oooff  ensevdiğim şarkıyı alt köşeyeb bırakıyorum açıp devam edin yazıyı okumaya ..aldattınmı beni bunu yaptınmı bana birşey söyle durma öyle sakladınmı benden ihanein neden bişey söyle pezevenk saklhdljhgd

kurduğumuz hayalin ortasına bi kaşarı soktunda hoşmu oldu be paşam! ya sevmiyorsan sevmiyorsundur neden aldatırki bi insan neden yapar insan olan yapmaz da gerçi sorguladığım seyle ironi yaptım şuan farkettim..Velhasıl kelam bi insana güvenmek bize beynimizin oynadığı oyundu sanırım KONUDAN SAPMAK İSTEMESEMDE İPİNİ KAÇIRIYORUM BAZEN ..

HERNEYSE NEDEN ALDATIRSINKİ İSTEMİYORSAN KİMSE SENİ ZORLA TUTMAZ TUTAMAZ AH ÜZÜLMEMİ İSTEMEMİŞ BIRAKAMAMIŞ HADİ CANIM YA SEN ŞUNA DESENE SENİN BANA VERDİĞİN BU OLANAKLARI BU SALAKLIĞI KİMSE BANA YAPMAZ DİYE. İSTEMİYORSAN İSTEMİYORUM SOĞUDUM DE BİTSİN OLAY NİYE KANDIRIYORSUNKİ KENDİNİDE BENİDE BAK ELALEME AYŞE TEYZENİN HACI MAHONUN AĞZINA LAF VERDİN OLDUMU ŞİMDİ YAKIŞIKLIM. TÜM GÜVENİMİZİ YIKAN ŞU KONUYU UZUN UZADIYA ANLATMAK İSTERDİM LAKİN MİDEM KALDIRMIYOR JSDHJHHF BİRAZ MERT OLUP SENİ SEVMİYORUM YAPAMIYORUM DEMEK BUKADAR ZOR OLAMAZ KARAKTERSİZ PİÇ JSDHJS KİM SENİ ZORLA TUTUYOR BEN SANA MUHTAÇMIYIM MR.S EGO SNAA DİYORUM BEN VARKEN BAŞKASINA İHTİYAÇ DUYUYORSAN EĞER BEN HİÇ OLMAMIŞIMDIR SOK ŞUNU O EKSİK BEYNİNE!

TÜM İNANCIMIZI YİTİRDİK SONUNDA LEŞ GİBİ BİR DÜNYAYA MARUZ KALDIK KEDİMZDEN KAÇIYORUZ…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.