Yaşadığımı Bilmeden Yaşadığım

Sabahın erken saatinde kalk işe git akşam karanlığında daha güneşin batımını bile farketmeden işten çıkıp kapalı kutu evlerimize tıkılıyoruz yorgunluktan belki yemek yemeye vaktimiz bile kalmıyorki.. neden yorulduk neden kendimizi harap ettik bilemiyoruz yaşıyoruz öyle sadece yaşamaksa bu.. bizi baya ötelemişler sabitlendirmeye çalışıyorlar oysaki bunun içinmi dünyadaydık bu belki 50 belki 70 sene içerisinde yaptığımız ekstra şey ney peki kendimiz için değil de hep başkaları için koşuşturmaca içerisindeyiz.. keşfedilmemişiz bize tutundurdukları düşüncelere hapis olmuşuz ve o düşünceler içerisinde çırpınıyoruz bir şekilde ..

bi önceki yazımda dediğim gibi kendim için yaşamıyorsam neden yaşıyorum acaba ?? soyuntlanıp gidiceğiz bu dünyadan ah etmek yerine şuan sırtıma sırt cantamı alıp ülke ülke gezmeye gitmek isterdim…. şartlar ve hayat buna izin vermese bile bunu bir gün yapıcağımm…..

İSTERDİM Kİ HERKESE HERŞEYE SIRTIMI DÖNÜP HERŞEYDEN UZAKLASIP GİTMEK ÜZERİME KURULMAYA ÇALIŞILAN BASKIDAN KAÇMAK BELKİ KAÇMAK KOLAY DİYECEKSİNİZ AMA TEK BAŞINA GİTMEK KOLAY OLMUYOR İŞTE OLMASA BİLE HERSEYI GERİDE BIRAKIP  GÖZLÜĞÜMÜ KULAKLIĞIMI VE SIGARAMI ALIP UZAKLAŞMAK İSTERDİM HERSEYDEN SİZDE BİAN OLSUN GEÇİRMEDİNİZMİ AKLINIZDAN BU FİKRİİ AAH HADİ İTİRAF EDİN GÜZEL OLURDU..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.